Gimnastyka korekcyjna

Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej w naszym przedszkolu prowadzi Pan Krzysztof – człowiek pełen pasji i zaangażowania, którego dzieci wręcz uwielbiają! Dzięki jego energii i podejściu, gimnastyka cieszy się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Co roku na zajęcia uczęszcza liczna grupa przedszkolaków. Dla jednych są to ogólnorozwojowe ćwiczenia, a dla innych – zajęcia z gimnastyki korekcyjnej, które pomagają w korekcji wad postawy.

Pan Krzysztof dba o to, aby każde dziecko miało indywidualne podejście i wsparcie w zależności od swoich potrzeb. Zajęcia odbywają się w naszej doskonale wyposażonej sali gimnastycznej, gdzie dzieci korzystają z materaców, drabinek, równoważni, skrzyń i wielu innych sprzętów. Dzięki temu, zajęcia są nie tylko profesjonalne, ale także przynoszą realne korzyści – wspierają rozwój fizyczny, poprawiają postawę i pomagają budować zdrowe nawyki ruchowe.

Każde spotkanie to dawka radości i pozytywnej energii, co sprawia, że dzieci chętnie wracają na kolejne zajęcia!